.

 
<<  Firma Profili  >>
 

EROĞLU MOBİLYA; Dış Dünyadan evinize adım attığınız anda günün yoğun stres ve yorgunluk yükünü üzerinizden atıp tazelenmenizi sağlayacak kendinizi bambaşka bir ruh haline teslim edeceğiniz şık, zarif ve konforlu yaşam alanları için çalışan firmamız, Mobilya ve Dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.

İmalat, Teslimat ve montajında uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, Mobilya ve dekorasyon ürünlerine olan ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.

Uzun Yıllar önce çalışma hayatına başlamış olan Eroğlu Mobilya, günümüze kadar geçen zaman içerisinde Mobilya ve Dekorasyon alanında kaliteli ürünleriyle kendini kanıtlamış bir firmadır.
 

İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak;

yatak odası takımları, Mutfak Dolapları, kuaför salonu mobilyaları, Fuar standları, Ofis / Büro mobilyaları,   Televizyon üniteleri, Ahşap kapı ve pencere, Şövale, Vestiyer, Gardrop, Ray dolap, Sedir ve diğer İç Dekorasyon Ürünleri ile özel sipariş ürünleri sayabiliriz.


MİSYON;


Mobilya ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.


VİZYON;


Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam etmekte olan firmamız, Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.